ТРАНСАВТОТУР

міжміське міжнародне таксі в Україні та Європі

Компанія

ТРАНСАВТОТУР міжміське та міжнародне таксі. Трансфер по Україні та Європі.

 

У нашому автопарку - сучасні комфортабельні автомобілі провідних світових брендів для міжміського та міжнароджного перевезення таксі. М'які шкіряні сидіння, клімат-контроль салону, мультимедіа - все для вашого задоволення в дорозі. Трансфер, який вас задовільнить на всі 100%.

 

Наші водії - справжні професіонали своєї справи в сфері міжнародних та міжміських перевезень. Вони ввічливі, пунктуальні й уважні до потреб кожного клієнта, підберуть оптимальний маршрут трансферу з урахуванням ситуації на дорогах і доставлять вас точно в строк. Міжміське та міжнародне таксі, яке стане для вас партнером.

 

Ми надаємо якісні послуги перевезень з професійними водіями, які забезпечать вам максимально приємну і спокійну поїздку в будь-яку точку країни або закордон. Трансфер, який вас приємно здивує.

 

Працюємо 24/7, без вихідних і свят. Міжміське та міжнародне таксі, яке завжди поруч з вами.  

 

Ми на зв'язку з клієнтом у будь-який час по телефону або через сайт. 

Замовлення буде прийнято, оброблено та виконано швидко та якісно.     

 

Комфортні та безпечні поїздки Україною та закордон - це наша спеціалізація. При цьому ціна трансферу залишається приємною і доступною для вас. Міжміське та міжнародне таксі, яке збереже ваші кошти.

 

Тарифи розраховуються індивідуально залежно від маршруту обраного транспортного засобу та рівня вашого комфорту.

Оплата трансферу здійснюється в готівковій чи безготівковій формі. Існує контрактна форма для корпоративних замовників. Постійні клієнти мають бонусні програми та гнучкі системи знижок. Міжміське та міжнародне таксі ТРАНСАВТОТУР завжди надає вибір для вашої зручності.


Компанія працює 10 років на ринку індивідуальних трансферів. Досвідчені водії, надійні автомобілі - запорука вашої безпеки. Міжміське та міжнародне таксі, яке береже та піклується про вас.

 

Подорожуйте Україною та Європою разом з нами.

 

 

 

З повагою до вас, команда міжміського та міжнародного таксі ТРАНСАВТОТУР.